Novinky v našem vinařství

Vážení milovníci vín Tomčala,

 

ráda bych Vás informovala o velmi milé události, která se týká našeho vinařství. Další pomocník pro vinařství je na cestě! Zanedlouho si budu plnit své mateřské povinnosti na plný úvazek a práci ve vinařství  (i konzumaci vína 🙂 ) budu muset na určitou dobu odložit.

 

Zároveň  Vám s potěšením mohu oznámit, že nově vstupuje do vinařství jako technolog a nástupce dědy jeho vnuk Patrik Eliáš, kterého někteří z vás už důvěrně znáte. Společně s přítelkyní Nicole, se budou starat o růst vinařství, které znamená  generační pokračování a zachování značky Tomčala.

 

Petra TomčalováTěšte se na nový zajímavý ročník 2019, který bude ještě pod taktovkou společné práce Patrika a dědy. Jsem plná očekávání, jak se vám bude líbit.

Těším se s vámi na viděnou, třeba při cestě k nám do sklepa. Nezapomeňte se mi připomenout, ráda vás uvidím 🙂

Na zdraví !!!!

Petra

 

 

Naši milí vinní přátelé,

 

velmi se s Nicole těšíme na spolupráci s Vámi! Osobně si velmi vážím toho, že jsem dostal od dědy důvěru pokračovat v jeho celoživotním díle a posouvat ho dále. Pro Vás jako naše zákazníky se však nic zásadního nemění. Značka Vinařství Tomčala zůstává zachována stejně jako styl vín, které vyrábíme. Naší filozofií je fungovat v maximálním souladu s přírodou a přinášet Vám čistá vína s příběhem, a tak tomu bude i nadále.

 

Nějaké novinky ale přece jenom čas od času představíme. Jednou z těch významnějších pro letošní rok je příprava letního posezení v areálu našeho výrobního sklepa – Suchořádské zmole, kde se budeme moct potkat při sklence našeho vína. O všem Vás budeme postupně informovat. ?


A co vína ročníku 2019?

Devatenáctku lze označit jako náš typický ročník, sám o sobě pro víno kvalitní. V našem sortimentu opět najdete temperamentní travnatý Sauvignon či kořenitý Hibernal s pikantní kyselinkou. Novinkou letošního roku jsou cuvée „zajíci“, kteří dostali bubliny. Skvělá šťavnatá záležitost. Svoji premiéru v lahvi si odbývá také Müller Thurgau. Hrozny byly původně určeny na burčák, ale on nám už při sběru razantně vysvětlil, že patří do láhve. A dobře jsme udělali. Přesvědčte se sami. ? Vína jsou již všechny dostupné na našem e-shopu a my vám je velice rádi i v tomto krušném období zašleme až k vám domů.

 

Budeme se maximálně snažit, abyste si chvíle strávené s našimi víny naplno užívali i nadále. Ať už přímo v naší společnosti či z pohodlí domova. Šířit úsměv a pozitivní energii, to je naše poslání. A pokud se nám to bude dařit, bude to pro nás to největší zadostiučinění.

Tak na zdraví a na viděnou!

 

Patrik

+420 602 820 815 ⎢ vinarstvi@tomcala.com  

a Nicole

+420 724 993 532 ⎢ nicole@tomcala.com