Degustace

Degustační sklep s posezením

Zážitkové degustační večery pořádáme pro skupinky 15 - 50 osob. Už nyní si proveďte včasnou rezervaci! Večer začíná řízenou degustací 10-ti vzorků vína. K zakousnutí je chléb s domácí škvarkovou pomazánkou a obložené mísy. Dále se pokračuje prohlídkou sklepa a volnou zábavou. Teplý raut z domácích produktů - teplá nebo studená kuchyně je samozřejmostí - pečená žebra, řízečky, tatarák, česnekové topinky, zelenina, bramborový salát, těstovinový salát atd. Vše dle dohody. Cena 1400 Kč / osoba. Počet osob pro večerní degustaci minimálně 15 osob. Kontaktujte nás pro bližší informace na tel: 724812057 nebo emailu vinarstvi@tomcala.com. Vše zařídíme k Vaší plné spokojenosti.

 

 Chcete u nás strávit degustační večer? 

 Kontaktujte nás na tel: 724 812 057  nebo na emailu vinarstvi@tomcala.com. Zašleme Vám individuální program sestavený na míru podle Vašich požadavků.

Výrobní a degustační sklep

V Suchořádské zmole v Kobylí, v nádherné lokalitě obklopené vinnými sklepy, najdete také ten náš, výrobní. Vína zde můžete po domluvě přechutnat a k tomu si zajistit prohlídku sklepních prostor.

 

 

 

 

 

 

    Jedete náhodou kolem a chcete jen ochutnat vína?

 Degustace 5 vzorků přívlastkových vín, prohlídka výrobního sklepa s výkladem - max. doba trvání 1,5 hod. / cena za osobu 250 Kč. Tel: 724 812 057

Dále zajišťujeme degustaci vín na:

- golfových turnajích

- firemních večírcích

a při dalších společenských událostech